Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Darende Şehitler Anıtı

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Malatya ilimizin Darende ilçesine yapılan “Darende Şehitler Anıt” 2008 yılında açılışı yapılmıştır. Birinci Dünya Savaşı’nda Darende ilçesinin bir köyü olan Günpınar’dan giden 470 kişinin şehit düşmesinden dolayı bu anıt yaptırılmıştır. Birinci Dünya Savaşı’nda şehit düşenlerin anısına yapılan Darende Şehitler Anıtı’nın boyu 10 metredir. Sekizgen kaide üzerinde yaptırılmıştır. Darende Şehirler Anıtı üzerinde yer alan levhalarda şehit düşen 100 şehidin isimleri yazmaktadır.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
mustafa ARSLAN
mustafa ARSLAN | 08.08.2012
08 08 2012bu gün ilk defa Darende ye Gürpınar a gittim yeni öğrendim.oraya yaptıranlardanda yatanlardanda ALLAH razı olsun.
mustafa arslan
mustafa arslan | 08.08.2012
hepsi diyer şehitlerimiz gibi bu vatan bayrak aşkına topraga düştüler ne mutluki onlara hayatlarını şehitlikle noktaladılar.Ruhları şad mekenları cennet olsun.
TNR
TNR | 19.07.2011
müthiş olmuş. oraya gidip yerinde gördüm o yerleri ama bu 3d olayı gitmiş kadar yapıyo insanı. tekrar gezmiş gibi oldum ellerinize sağlık
O.Güven
O.Güven | 29.06.2011
iyi düşünülmüş bir iş ve çekimlerde doru kararlar.Daha çok yeri daha kısa zamanda izleyebilmek dileklerimle: bende hayırlı olsun diyorum.Emeğinize saglık.
Cumali Koca
Cumali Koca | 27.06.2011
Allah şehitlerimize rahmet eylesin.Onları burda görmek beni duygulandırdı.gidemedik ama sayenizde görmüş olduk.Allah cemil cümlenizden razı olsun.


Google QR Kodu