Sizde Katılın - 3D Malatya
Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Sizde Katılın

Sizde Katılın Sanal tur çeşitli panoramik resimlerin birbirine eklenmesiyle oluşmuş 3 boyutlu resimleri kapsayan görsellik bakımından insanların hoşuna gidecek sanal bir uygulamadır. Bu panoramik resimler belirli yazılımlar ve uzman bir ekip tarafından birbirine eklenerek bu görüntü elde edilir. Son yıllarda pek çok firma mekanlarının tanıtımında bu uygulamayı kullanmaktadır.

Eğer sizinde satılacak bir daireniz, konuklarını ağırlamak için bekleyen bir oteliniz, en güzel yemeklerinizi sunmak için bir lokantanız varsa bu sanal tur uygulamasıyla onlara en iyi şekilde yardımcı olabilirsiniz. Sanal tura sadece bu mekânlarda değil galerilerden, sağlık merkezlerine, tatil köyünden, tarihi yerlere kadar pek çok mekânda başvurulmaktadır.

Sanal tur sayesinde pek çok kişi mekânınıza gelmeden 3 boyutlu ortamda 360 derece incelemelerde bulunabildiği gibi her tülü ayrıntıya zoom yaparak dikkat edebilir. Sizde görsel olarak hem internet ortamında hem de diğer yazınsal görsel öğelerde reklamınızı yapmak için 3DMalatya.com’a girin ve 3 boyutlu sanal turunuzu mekânınıza gelip gerekli incelemeleri yapıp en kaliteli 360 derece tur nasıl oluşturulur izleyin ve görün. Daha sonra da çalışmaları internet ortamında yayınlayarak birinci kalite reklamınızı yapın mekânlarınıza gelen kişilerin sayısı artsın.

360° Sanal Tur Talep Formu

Adınız Soyadınız:


Telefon Numaranız:


Mail Adresiniz:


Sanal Tur Sayısı:


Sanal Tur Uygulanacak Mekan:


Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu

Seçtiklerimiz
Darende Günpınar Şelalesi
Darende Günpınar Şelalesi
Günpınar Şelalesi, Malatya iline bağlı Darende İlçesi’nin 10 km kadar batı yönün
Son Eklenen Sanal Tur
Sizde Katılın
En Çok İzlenen Sanal Tur

Somuncu Baba Camii ve Külliyesi
Somuncu Baba Camii ve Külliyesi
Somuncu Baba türbesi, Malatya iline bağlı olan Darende ilçesinde ye
Darende Günpınar Şelalesi
Darende Günpınar Şelalesi
Günpınar Şelalesi, Malatya iline bağlı Darende İlçesi’nin 10 km