Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar
Neden Sanal Tur?

Neden Sanal Tur? Bazen kapalı kapılar ardında kalmış mekânlarınızı resim veya videolar yardımıyla anlatmak tek başına yeterli bir yöntem olmaz. Çünkü bu video ve resimlerde iki boyutlu bir görüntü söz konusudur. Bu da yetmezmiş gibi insanlar sadece fotoğraf ve videolarla sınırlı kalmak zorunda mekânlarınızı tüm ayrıntılarıyla inceleyememektedir. Yani kısacası insanlar görsel olarak bu görsel öğelerden gerekli verimi alamamaktadır. Siz de bu nedenle reklamınızı iyi bir şekilde yapamamaktasınız.

Eğer sizde bir mekân işletmecisiyseniz ve mekânlarınızı müşterilerinize tanıtmak onlara nasıl bir ortamda hizmet vereceğinizi işletmenizin tüm güzelliğini göstermek istiyorsanız. Bu sanal tur uygulamalarıyla 3 boyutlu olarak insanların bilgisayar başında Mouse ve klavye yardımıyla mekânların istedikleri bölümüne zoom yaparak tüm ayrıntıları görerek gezmesini sağlayabilirsiniz.

Neden Sanal Tur

360 derece panoramik olarak çekilmiş fotoğrafların çeşitli bilgisayar yazılımları aracılığıyla birleştirilmesiyle ortaya çıkan sanal tur uygulaması sayesinde sizde mekanlarınızı en iyi şekilde tanıtacaksınız. Sanal tur uygulaması flash tabanlı olup tüm bilgisayarların internet browserlarında çalışabilecek şekilde ayarlanacaktır. Mekânlarınızın 3 boyutlu olarak tanıtımı yapıldıktan sonra size de bu konforun keyfini sürmek kalacaktır.


Seçtiklerimiz
Real Pizza
Real Pizza
Real Pizza 2004 yılından bu yana Malatyada pizza sektöründe adından söz ettiren, 2010 yılın
Son Eklenen Sanal Tur
Sizde Katılın
En Çok İzlenen Sanal Tur
Somuncu Baba Camii ve Külliyesi
Somuncu Baba Camii ve Külliyesi
<p>Somuncu Baba türbesi, Malatya iline bağlı olan Darende ilçesinde yer al
Darende Günpınar Şelalesi
Darende Günpınar Şelalesi
<p>Günpınar Şelalesi, Malatya iline bağlı Darende İlçesi’nin 10 km kadar b