Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı? 3dmalatya.com olarak amacımız Malatya'nın Tarihi, kültürel, gezilecek ve görülecek yerlerini eğitim ve öğretim amaçlı tanıtımını yapmaktır. Malatya'nın tarihi, kültürel ve diğer yerlerinin yayınlanan sanalturlarından kâr elde etmemektedir. Sitemizdeki reklam alanları site masraflarını karşılamak için kullanılmaktadır. Sitemizde yayınladığımız sanalturların telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmamasını istemediğiniz içerik varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçerik sitemizden 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Bu sitenin tüm hakları 3dmalatya.com'a aittir. Bu nedenle sitede yer alan logo, maskot, avatarlar, tüm resim ve yazıların izinsiz olarak kopyalanması başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Bu siteden alıntı yapılabilecek her türlü verinin yayınlaması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri yasasına göre suç teşkil edecektir.

Bu sitede yer alan tüm veriler site ziyaretçilerine bilgi vermek için kullanılmıştır. 3dmalatya.com kullanıcılara gerekli uyarıları yapmadan direkt olarak bu sitede yer alan tüm öğeleri kaldırabilir, değiştirebilir veya tekrar düzenleyebilme hakkını elinde bulundurmaktadır.

3dmalatya.com adresiyle çalışıyorsanız asla kişisel bilgileriniz ve sizin için yapılan sanal tur çalışmaları başkaları tarafından sizin bilginiz dışında görüntülenmeyecektir. Tüm personelimiz bu konuda size en sadık hizmeti sunacaktır.


Seçtiklerimiz
Son Eklenen Sanal Tur
Sizde Katılın
En Çok İzlenen Sanal Tur
Somuncu Baba Camii ve Külliyesi
Somuncu Baba Camii ve Külliyesi
Somuncu Baba türbesi, Malatya iline bağlı olan Darende ilçesinde yer al
Darende Günpınar Şelalesi
Darende Günpınar Şelalesi
Günpınar Şelalesi, Malatya iline bağlı Darende İlçesi’nin 10 km kadar b