Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Mevhibe Kız Öğrenci Yurdu

İzlenme: 10981 Kez
Mevhibe Kız Öğrenci Yurdu
Adres: İnönü Üniversitesi Kampüsü Merkez / MALATYA

Telefon: 0422 341 13 03

E-Mail: mevhibeyurdu@gmail.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Mevhibe Kız Öğrenci Yurdu Firmanın Adresi: İnönü Üniversitesi Kampüsü Merkez / MALATYA Telefon: 0422 341 13 03 Mail Adresi: mevhibeyurdu@gmail.comFirma Kuruluş Yılı: 1980Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Eğitim - Kız - Erkek Öğrenci Yurtları

Mevhibe İnönü Kız Öğrenci Yurdu tamamı ile bir aile şirketinin yönetiminde olan Martı Gıda, diğer adı ile Mevhibe İnönü Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, öğrenci misafirlerimizin gerek memnuniyetini gerek güvenliklerini sağlamada gerekse haftanın 7 günü, günün 24 saati yönetim desteği ile binalarımızdaki yaşamları bbir aile sıcaklığı ve güvenine taşımaktadır.

İlk faaliyete başladığımız günden itibaren misafirlerimizin olumlu eleştirileri ve artan talepleri doğrultusunda çağdaş ve modern hizmet bilnci ili ikinci binamız olan Özel Erkek Yurdumuz da faaliyetine başlamıştır.

Bize olan inancınız ve verdiğiniz şevk için tüm misafirlerimize ve ailelerine teşekkür ederiz. Kız öğrenci yurt binamıza erkek misafir girişi kesinlikle yasaktır. Şirketimiz ve işletmelerimiz; herhani bir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet veya cemaate bağlı değildir.

Mevhibe İnönü Yurtları'nda odalar kişi sayısına oranla kullanışlı olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır.

Odalarımızda her öğrenciye özel birer gardrop, çalışma masası ve kitaplık, masa lambası, birinci sınıf yatak ve yatak takımları ile ortak kullanımda olmak üzere tuvalet masası, direkt telefon, televizyon, buzdolabı, lavabo WC, banyo bulunmaktadır.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Taliha
Taliha | 03.10.2013
Devlet mi yoksa özel mi yurtlarınız
Google QR Kodu