Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Malatya Kanal Boyu

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Anadolu topraklarının her karışında ayrı ayrı yaz akşamlarının serinliğini bir külah dondurmada, serin bir yudum çeşme suyunda ve çocuklarınızı gönül rahatlığıyla oynatabileceğiniz oyun parkında.. Soğuk kış akşamlarını ısıtan 1 bardak demli çayı da, evcil dostlarınızla çıkabileceğimiz ufak yürüyüşleride, bulutların şehre inmesi gibi etrafı kaplayan enfes kar manzarasınıda bulabilirsiniz.

4 mevsim tüm bu güzellikleri ise, birtek doğanın Malatyaya bahşettiği kanalboyunda görebilirsiniz

Malatya’nın en önemli caddelerinden Şehit Hamit Fendoğlu ortak adı kanalboyu olan caddemizin panoramik görüntüsü.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
layla
layla | 09.03.2014
yürüyüşe çıkmak için eğlenceli bir mekan eşofmanlarınızı giyip spor yapmak için ideal bir koşu yolu dinlenmek içinde meyveli bir külah dondurma fevkaladenin fevkinde nice güzelliklere malatyam bu şehri seviyorum aga.
fahric
fahric | 30.10.2013
KANALBOYUNUN DAHADA CANLANMASI MALATYA İÇİN VAZGEÇİLMEZ OLUR BANA GÖRE
Ufuk
Ufuk | 28.08.2011
malatya orduzu pinarbasi ve yeni sumer parki yapmislar orayida gormek nasip olmadi yeni yerleride bekliyoruz daima dort gozle saygideger tasarimcimiz yenikleri istiyoruz doymuyoruz kanalboyunu cok ozledim dondurma yemeyi cok guzeldi ordaki hayatimiz hersey icin tsk ederiz 3dmalatya.com a
***felek***
***felek*** | 04.07.2011
Uzun zamandır sağlık sebebiyle çıkıp dolaşamadığım sokakları,meydanı dolaştım.'Şansım mı dönüyor' dedim.Sokaklar değişmemiş ama bana ilaç oldu.Teşekkür ederim.
Google QR Kodu