Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar
Alaca İnşaat Elit Yaşam Evleri İzlenme: 15713 Kez
Lütfen Flash Playerinizi Güncelleyiniz. Flash Player Güncelle
Açıklama

Alaca İnşaat 1984 yılında Malatya inşaat sektörüne girdi. O yıllardan bu yıllara güzel Malatyamızda bu sektörde hizmetlerine devam eden alaca ailesi 2003 yılında inşaat işlerini daha profesyonel anlamda yapmak için kurumlaşmaya başladı. Alaca inşaat gıda san. Tic. Ltd. şti ni kurarak Malatyamızda inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde Malatya da önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Alaca inşaat Malatya da güven ve kalite simgesi olmuştur. Malatyanın birçok semtinde yap-sat modeli ile birden fazla binanın yapımını tamamlayarak Malatya lı hemşerilerimizi yuva sahibi yapmıştır. Fahri Kayahan Bulvarı, Koyunoğlu Mah. Mimar Siman cd. Hasanbey cd. Çevuşoğlu mah. Hacıabdi mah. Çevreyolu yeni belediye binası karşısı (eski kömür tevzi karşısı) nda yapımı tamamlanmış ve yapımı devam eden yerlerde bir çok aileyi yuva sahibi yapmıştır.

Değişen ve gelişen Türkiye mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretme ihtiyacı malatyamızdada doğmuştur. Alaca inşaat çağın gerektirdiği bu gelişmeye hemen ayak uydurmuş ve kıymetli Malatyalılara kaliteli, güvenlikli ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek binalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Alaca inşaat olarak ilkemiz bireyleri ev sahibi yapmakla birlikte konutların özellikle deprem yönetmeliğine uygun olması, iç ve dış mimarisine kullanım kültürüne uygun dizayn edilmeyi ve sevgili hemşerilerimizin ve bütün müşterilerimizin yaptığı paranın karşılığını almış olması bize sonsuz mutluluk vermektedir.

Yorum Yaz
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Yorumlar
ahmet fatih arslan
ahmet fatih arslan | 12.04.2014
fiyat ve ödeme şekli hakkına nasıl bilgi alabilirim
cetinbey23@hotmail.com
cetinbey23@hotmail.com | 09.01.2014
fiyat ve ödeme şeklini öğrenmek istiyorum
ebru
ebru | 24.06.2013
fiyat istiyorum tesekkurler
Facebook Twitter Delicious Stumpleupon Digg Reddit Technorati
Adres: Turgut Temelli Cad.Açıl İş Merkezi A Blok Kat:5 No:10 MALATYA
Telefon: 0422 324 35 89
Mail: Alaca İnşaat Elit Yaşam Evleri Mail
Alaca İnşaat Elit Yaşam Evleri
Alaca İnşaat Elit Yaşam Evleri
Has Konak Arkadya Residance
Has Konak Arkadya Residance