Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Ali Dayının Yeri

İzlenme: 2097 Kez
Ali Dayının Yeri
Adres: İnönü Cad., Malatyapark Alışveriş Merkezi Karşısı, Dabakhane, Malatya Merkez, Malatya

Telefon: 0422 212 5200

E-Mail: info@alidayi.com.tr

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Ali Dayının Yeri Firmanın Adresi: İnönü Cad., Malatyapark Alışveriş Merkezi Karşısı, Dabakhane, Malatya Merkez, Malatya Telefon: 0422 212 5200 GSM No: 0 422 521 61 97Mail Adresi: info@alidayi.com.trFirmanın İşletme Türü: Anonim ŞirketiÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Restoran, Kafeterya, Lokanta - Lokantalar
Malatya Ali Dayının Yeri, 1979 yılında ağaç dalları ve yapraklarıyla “hayma” şeklinde Doğanşehir / Sürgü beldesinde ALİ ÇİÇEK tarafından kurulmuştur.

Kuruluş yeri; amacına uygun olarak, yoldan geçen kamyon şoförlerine ve ailelere hizmet vermeyi ilke edinmiş, konumunda devamlı yenilik, kalite ve hizmet anlayışıyla gelişimine özen göstermiş bir işletme anlayışıyla çalışmalarına devam etmiştir. İstikrarlı çıkışları ile, satmakta olduğu sac tava, şiş kebap, pirzola, tavuk vb. ürünleriyle göstermiş olduğu sabırlı, sebahatlı ve mütevazılığıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmış, sürekliliği sağlayan anlayışıyla ALİ DAYI’NIN YERİ ünvanını kazanmıştır.

Topluma, misafirlerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun kalite anlayışı olduğunun göstergesi bir kez daha ispatlanmıştır.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu