Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Anatolia Hotel

İzlenme: 2622 Kez
Anatolia Hotel
Adres: Çevre Yolu Üzeri Otogar Karşısı No:90 Yeşilyurt / Malatya

Telefon: 0 422 325 02 22


Firma Hakkında

Firmanın Adı: Anatolia Hotel Firmanın Adresi: Çevre Yolu Üzeri Otogar Karşısı No:90 Yeşilyurt / Malatya Telefon: 0 422 325 02 22 Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Turizm ve Konaklama - Oteller ve Moteller
   ANATOLIA BOUTIQUE HOTEL

 

 Anadolu Şirketler Grubu; Gıda ve otomotiv sektörlerinde köklü bir geçmişe sahip olan Anadolu şirketler grubu 1980 yılından beri başarıyla gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarıyla Malatya ve çevre illerin önde gelen kuruluşları arasındadır. Hayata geçirilen tüm projelerde gösterilen hassasiyet ve özen, biz Anadolu şirketler grubunun hizmet verdiği her sektörde dikkatle takip ettiği ilkelerin başında gelmektedir.

 

                               ÖNEMSENDİĞİNİZİ HİSSEDECEKSİNİZ...


Boutique Otel Anatolia; Oldukça geniş ve ferah 19 adet executive single  14 adet standart single,17 adet duble,4 adet triple ve ayrıca 2 adet suit oda olmakla beraber toplamda 56 oda ile hizmet vermektedir.Otelimizde özel anlarınız için hizmet verebilecek tüm toplantı ekipmanları ile 70 kişilik sinema düzeni 25 kişi U masa düzeni ve ayrıca toplantı salonundan bağımsız olarak 10 kişilik özel görüşme odası bulunmaktadır.100 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek A-La-Carte restaurantımız hazır bulunmaktadır.

  

 Ayrıca siz değerli misafirlerimizin yorucu geçen gününü hafifletecek diğer bir aktivitemiz ise türk hamamı,sauna ve şok havuzu 24 saat hizmet vermekteyiz..

 Ayrıca 50 araçlık otoparkımız, internet ve kasa odamız ile katlardaki güvenlik kamera sistemi aracılığıyla takip edilmektedir.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu