Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Çamlıca Koleji

İzlenme: 9798 Kez
Çamlıca Koleji
Adres: Fahri Kayahan TSK Loj. Grş. MKS Yanı Yeşilyurt / MALATYA

Telefon: 444 74 06

E-Mail: info@camlicaokullari.com

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Çamlıca Koleji Firmanın Adresi: Fahri Kayahan TSK Loj. Grş. MKS Yanı Yeşilyurt / MALATYA Telefon: 444 74 06 GSM No: 0555 803 33 01Mail Adresi: info@camlicaokullari.comYetkilinin Adı Soyadı: Mustafa SarıtaçYetkili Pozisyonu: Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel MüdürFirma Kuruluş Yılı: 2014Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiWeb Sitesi: http://www.camlicaokullari.com/Kategori: Eğitim - Özel Okullar
Öğretimde, ''yetenek ağırlıklı tam öğrenme'' modeliyle okullar zincirine yelken açan çamlıca okulları sizin teveccühünüzle yeni kampüsler açmaya devam ediyor. Yılların deneyim ve birikimlerini tüm Türkiye'ye taşıyor.


Özel Çamlıca Koleji olarak uyguladığımız eğitim-öğretim teknikleri, öğrencilerimizde ekip ruhunu oluşturacak, disiplinden taviz vermeden sistemli ve prensipli çalışarak onları hayata hazırlayacak, sürekli araştırma ve gelişmelerine fırsat yaratacak zemini oluşturmakta ve başarının sırrını keşfetmelerine olanak tanımaktadır. Ayrıca analiz ve sentez yapabilen, pratik hayatta da inisiyatif kullanabilen insan modelini, eğitim sistemimizin odağına koyarak çalışmalarımızı şekillendirdik.


Bizi diğer rakiplerimizden üstün kılan farkındalıklarımızın bir kısmını anlattığımız bu katalogda göreceğiniz gibi, Çamlıca okullarının olmazsa olmazı tabi ki matematik. Tüm sınıflarımızda matematik ders saatlerine, yorumlamasına ve yeteneğe dayalı soru kalıplarına ayrı bir önem veriliyor. Yine Türkiye ' de çok az bir örneği olan ( Malatya' da ise ilk kez ) ilkokul 1.sınıflara '' iki öğretmenli eğitim-öğretim '' uygulaması bizi farklı kılan diğer bir unsur. Bunun dışında Çamlıca TV uygulaması, veli-öğrenci-okul iletişim ağı olan Çamlıca NET, Hayata hazırlık dersleri, akıl oyunları, Temalı lego, puzzle, değerler eğitimi, öğrenci başkanlıkları seçimi, DeNeA sınıfı, farklı yabancı dil seçenekleri, çok farklı ve ergonomik sınıf dizaynlarımız, kadro seçimindeki titizlik, Model uçak ve robot atölyesi, zengin kulüp seçenekleri, açık büfe yemekhanemiz, biliyoruz ki bizi diğer kurumların önüne geçiren farklılıklarımızdır.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu