Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Gözde Vizyon Evleri

İzlenme: 21100 Kez
Gözde Vizyon Evleri
Adres: Fahri Kayahan Bulvarı, Yeni Yol üzeri MALATYA

Telefon: 0422 211 81 82

E-Mail: info@gozdevizyon.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Gözde Vizyon Evleri Firmanın Adresi: Fahri Kayahan Bulvarı, Yeni Yol üzeri MALATYA Telefon: 0422 211 81 82 Mail Adresi: info@gozdevizyon.comFirmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 2,5 Milyon TL - 5 Milyon TLÇalışan Sayısı: 51 - 100 KişiKategori: Emlak - İnşaat Projeleri

Gözde Vizyon Evleri
1996 yılından bu yana başarılarmızla güveninizi kazanmış olarak yeni bir projeye daha imza attık. 


Gözde Grubu'nun eşsiz projesi Gözde Vizyon Evleri; şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, yeşil doğası ve depreme dayanıklı yapısı ile Malatya'ya yeni bir yaşam tarzı sunuyor.
Gözde Vizyon evleri şehrin en değerkli prestijli bölgesinde yükseliyor. 


Birbirine benzeyen iç içe geçmiş hiçbir tarzı olmayan yapılara inat farklı çizgisi ile Malatya'da konut ve yaşam anlayışında bir ilke imza atıyor. 


Tamamı 16.000 m2 alan üzerine inşa edilen ve % 15'i yaşan alanı, % 85'i ise yeşil alan ve sosyal tesis olarak tasarlanan eşsiz yaşam alanları ile size özel bir dünyanın kapılarını açıyor.
Toplamda 3 blok ve 144 daireden oluşan sosyal yaşam alanları konforlu ve güvenli bina yapısıyla farklılığını yansıtan teknolojik gelişmeleri takip ederek, su, ses ve ısı yalıtımı çok yüksek olan kaliteli malzemeler ve profesyonel işçiliklerde hayata geçen düzenlemeleri ile göz doldurmaktır. 


Özgün mimari tasarımı, eşsiz Japon bahçeleri, yeşili ve mavisi ile sitenin girişinden başlayıp bina girişleri, salonları, odaları, mutfak ve banyoları ile her mekanda Gözde Vizyon Evleri'nde hayal ettiğiniz konfor ve huzur sizleri bekliyor.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
nesrin uyumaz
nesrin uyumaz | 22.02.2015
kaç metrekare oldukları hakkında bilgi sahibi olmak isityorum ve fiyatları konusundada...gerçektende cok güzel evler ama bilgi eksik olunca karar veremedim açıkcası
ahu soyugüzel
ahu soyugüzel | 28.03.2014
bizlere yeni bir yaşam tarzı sunan bu huzur evleri tam hayal ettiğimiz şekilde tasarlanmış insan bu evlerde hiç yaşlanmaz. ömrüne ömür katar heralde bu bir canbaylar projesi olsa gerek.
ismail sezen
ismail sezen | 22.04.2012
dairelerinizi gördüm ve beğendim ev almayı düşünüyorum fiyatları konusunda ve yeri konusunda bilgi verebilir misiniz.
Google QR Kodu