Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Grand Akkoza Hotel

İzlenme: 2170 Kez
Grand Akkoza Hotel
Adres: Akpınar Mah. Çevreyolu Üzeri, Adliye Kavşağı No:135 Yeşilyurt / Malatya

Telefon: 0 422 326 27 27


Firma Hakkında

Firmanın Adı: Grand Akkoza Hotel Firmanın Adresi: Akpınar Mah. Çevreyolu Üzeri, Adliye Kavşağı No:135 Yeşilyurt / Malatya Telefon: 0 422 326 27 27 Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Turizm ve Konaklama - Oteller ve Moteller

Her yönü açık, tüm odaları ışık görmekle birlikte, gündüz güneş ışığına gece de mehtabın yıldızlarına göz kırpmakta ve otelimizin 4 tarafı açık olan teras katı ile bir anıtı andıran mimariye sahiptir.

Grand Akkoza Hotel sektörde farklı ve yeni bir soluk ile hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, deneyimli personeliyle, güler yüzlü hizmeti ve sağladığı konforla, geleneksel Türk konukseverliği sunmaktadır.

Konuklarımıza günün yorgunluğunu ve iş stresini, sakin bir ortamda atmasını sağlamak için gereken her türlü hizmeti sunuyoruz. 55 standart, 2 süit odası ve 120 yatak kapasitesiyle tam konfor hizmet sunarken ayrıca 100 kişilik kahvaltı salonu ve 200 kişilik teras restorantı bulunmaktadır. Lobby barında ise konuklarımıza alkolsüz soğuk-sıcak içecekler sunulmakta ayrıca oda servisimiz, siz sayın konukların 24 saat hizmetindedir.

Grand Akkoza Hotel, toplantı, seminer, eğitim gibi organizasyonlarda 40 kişilik ayrı bir eğitim salonunda hizmet vermektedir.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu