Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Ha-Ka İnşaat Asil Evler 1

İzlenme: 7696 Kez
Ha-Ka İnşaat Asil Evler 1
Adres: Niyazi Mah. Çevre Yolu sok, Yiğitcan İş Merkezi, Zemin Kat no:147/B / Malatya

Telefon: 0422 321 93 14

E-Mail: info@hakainsaat.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Ha-Ka İnşaat Asil Evler 1 Firmanın Adresi: Niyazi Mah. Çevre Yolu sok, Yiğitcan İş Merkezi, Zemin Kat no:147/B / Malatya Telefon: 0422 321 93 14 Mail Adresi: info@hakainsaat.comFirma Kuruluş Yılı: 2003Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 51 - 100 KişiKategori: Emlak - İnşaat Projeleri

Yiğitcanlar Ha-Ka İnşaat güvencesiyle uygun fiyata süper lüks daire sahibi olabilirsiniz!

Misyonumuz

İnsanoğlunun temel ihtiyacı olan mutlu bir yuvaya sahip olabilme fırsatını sunarken modern bir yapı ile teknolojik ve mimari mükemmelliği de birlikte sunabilmek.

Üretilen projelerde insanlara, görsel zevki sunmanın yanı sıra kültürel, ekonomik, sosyal, çevre ve sportif anlamda da hak ettiği imkanları yaratabilmek.

İnsanların hayat standardını ve yaşam kalitesini yükseltmek için azami gayreti göstermenin yanı sıra yapılan yatırımların da gelecekte geri dönüşünün istenen seviyede olabilmesini sağlamak.

Her nesil insanın temel yuva ihtiyacını karşılarken de gelecek kuşakların doğaya karşı sevgi-saygı ile yetişmesini ve bu sevgi-saygıyı daha da ileriye taşıyabilmelerini sağlamak.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
ahmet babacan
ahmet babacan | 28.03.2014
bakınca içimizi ısıtan görsel zevkimizi had safaya ulaştıran bu evlerde oturmayı herkes eminim ister.şimdiki nesil çok şanslı böyle evler otuz sene önce yoktu gençlerimiz güle güle otursun.
Google QR Kodu