Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Ha-Ka İnşaat Asil Evler 2

İzlenme: 7923 Kez
Ha-Ka İnşaat Asil Evler 2
Adres: Niyazi Mah. Çevre Yolu sok, Yiğitcan İş Merkezi, Zemin Kat no:147 /B / Malatya

Telefon: 0422 321 93 14

E-Mail: info@hakainsaat.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Ha-Ka İnşaat Asil Evler 2 Firmanın Adresi: Niyazi Mah. Çevre Yolu sok, Yiğitcan İş Merkezi, Zemin Kat no:147 /B / Malatya Telefon: 0422 321 93 14 Mail Adresi: info@hakainsaat.comYetkilinin Adı Soyadı: Faruk YiğitcanYetkili Pozisyonu: Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel MüdürFirma Kuruluş Yılı: 1995Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Emlak - İnşaat Projeleri

Ha-ka İnşaat olarak biz ticari ahlaka, etik değerlere ve müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hukuka ve ticari değerlere olan bağlılığımız ile sektörde en iyiyi ve en doğruyu sunmaya çalıştık, bu yolda da devam edeceğiz. Hem günümüz hem de gelecek için günden güne değerini arttıracak, standardı yüksek yaşam alanları inşa ediyoruz. Yapmış olduğumuz projelere gösterilen yoğun ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet duyuyor, aldığımız bu güç ile de teknolojik gelişmelere paralel olarak daha büyük, daha prestijli yaşam alanları yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz projelerin altına imzamızı atmaktan da büyük bir gurur duyuyoruz.

 

Hayata geçirdiğimiz projelerin tamamında; ülkemize ve insanlarımıza faydalı olabilmek için var gücümüzle çalışıyor, bunu da ilkemiz olarak benimsiyoruz. Ülkemizin inşaat alanındaki gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra kültürel, sosyal, eğitim ve çevre anlamında da katkı sağlamayı bir görev kabul ediyoruz. Ülke ekonomisi, refahı ve eğitim düzeyine yönelik katkılarımızı ve toplumsal gelişime yönelik çalışmalarımızı da her projede göstermek ve gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

 

Tabiatın bizlere sunduğu güzellikleri insanımıza azami ölçüde yaşatmak ve bunu yaşatırken de yüksek standartlar eşliğinde huzur dolu bir yuvaya sahip olmalarını sağlamak bizler için çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek ve geleceğe yapılan mantıklı yatırımların kaynağını oluşturabilmek adına insanoğluna bağımlılığımızdan da ödün vermeyerek büyük projeler yaratmayı sürdüreceğiz ve bu projelerin altına gururla imza atmaya devam edeceğiz.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
bahar temiz
bahar temiz | 25.03.2014
standardı yüksek projelere imza atan sektöriyel çabalarınızı tebrik etmemek elde değil.ülkemizin inşaat alanındaki gelişimine göz dolduran katkılarınızdan dolayı memnuniyetlerimizi bildiriyoruz sonsuz sevgilerimizi gönderiyoruz saygılar.
Google QR Kodu