Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

İlan Ettim Gayrımenkul Yatırım Danışmanlığı

İzlenme: 7273 Kez
İlan Ettim Gayrımenkul Yatırım Danışmanlığı
Adres: Evliya Cad. Koyunoğlu Mah. Kübra Apt Altı - No:9 Merkez / MALATYA

Telefon: 0422 213 03 43

E-Mail: info@ilanettim.com

Firma Hakkında

Firmanın Adı: İlan Ettim Gayrımenkul Yatırım Danışmanlığı Firmanın Adresi: Evliya Cad. Koyunoğlu Mah. Kübra Apt Altı - No:9 Merkez / MALATYA Telefon: 0422 213 03 43 GSM No: 0530 323 94 86Faks: 0422 213 03 43Mail Adresi: info@ilanettim.comYetkilinin Adı Soyadı: Talha ÖzdemirYetkili Pozisyonu: Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel MüdürFirma Kuruluş Yılı: 2013Firmanın İşletme Türü: Şahıs FirmasıYıllık Cirosu: 250,000 TL ve altıÇalışan Sayısı: 5 Kişi ve altıWeb Sitesi: http://www.ilanettim.comKategori: Emlak - Emlakçılar
Gerek yerel, gerekse ulusal piyasalarda, yatırımcılara " Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığı " hizmeti veren AGER GROUP, kaliteli, doğru, dürüst ve güvenilir olmayı şirket politikası olarak benimseyen, modern çalışma sistemi ile gayrimenkul sektöründe bir marka olmayı hedefleyen bu marka ile halka açılmayı amaçlayan bir kuruluştur.

AGER GROUP pazarlama organizasyonunda kişi yada kurumlar adına gayrimenkul alım-satımına aracılık esnasında ve alım - satım işlemleri sırasında İLANETTİM uzman çalışanları ile kitle iletişim araçlarını etkin kullanarak reklam - pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bu reklam ve pazarlama faaliyetlerini, çıkarmış olduğu ücretsiz emlak ilan gazetesi ve kurmuş olduğu ücretsiz emlak ilan web sitesi ile sürdürmektedir. 

İLANETTİM bireysel kullanıcılara ve kurumlara kesintisiz, yüksek kaliteli hizmet sunmayı güncel ve detaylı ilanlar yayınlayarak sektörün nabzını tutmayı, daha çok ziyaretçi potansiyeli ile kullanıcılarının en hızlı sonucu almalarını, kendisine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda hedefi sürekli büyüme ve iyileşme olacaktır. İLANETTİM' in temel amacı bireysel kullanıcılara ve kurumlara kesintisiz, teknik bakımdan yüksek kalitede görsel açıdan zengin pratik ve kolay kullanılabilen gayrimenkul platformları sunmaktır.

İLANETTİM emlak arayan ve satan kullanıcılarını hedeflerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmek için onları aynı çatı altında bir araya getirmek alım ve satım işlemlerine hız kazandırmakta ve profesyonel ekibi ile çözüm odaklı müşteri hizmeti sunmaktadır. www.ilanettim.com web sayfasında yayınlanan emlak ilanlarını, eş zamanlı olarak İLANETTİM ücretsiz emlak gazetesinde yayınlayarak alıcı ve satıcılara zaman ve fayda sağlamaktadır. 

İLANETTİM sunacağı hizmetlerine her gün bir yenisini daha ekleyerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet verecektir. Gelecekte de kalitesinden taviz vermeden kesintisiz hizmete devam edecektir.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu