Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Mevhibe Erkek Öğrenci Yurdu

İzlenme: 6877 Kez
Mevhibe Erkek Öğrenci Yurdu
Adres: İnönü Üniversitesi Kampüsü Merkez / MALATYA

Telefon: 0422 341 06 06

E-Mail: mevhibeyurdu@gmail.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Mevhibe Erkek Öğrenci Yurdu Firmanın Adresi: İnönü Üniversitesi Kampüsü Merkez / MALATYA Telefon: 0422 341 06 06 Mail Adresi: mevhibeyurdu@gmail.comFirma Kuruluş Yılı: 1988Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı: 51 - 100 KişiKategori: Eğitim - Kız - Erkek Öğrenci Yurtları

Mevhibe Erkek Öğrenci Yurdu bir aile şirketinin yönetiminde olan Martı Gıda, diğer adı ile Mevhibe İnönü Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, öğrenci misafirlerimizin gerek memnuniyetini gerek güvenliklerini sağlamada gerekse haftanın 7 günü, günün 24 saati yönetim desteği ile binalarımızdaki yaşamları bbir aile sıcaklığı ve güvenine taşımaktadır.

İlk faaliyete başladığımız günden itibaren misafirlerimizin olumlu eleştirileri ve artan talepleri doğrultusunda çağdaş ve modern hizmet bilnci ili ikinci binamız olan Özel Erkek Yurdumuz da faaliyetine başlamıştır.

Bize olan inancınız ve verdiğiniz şevk için tüm misafirlerimize ve ailelerine teşekkür ederiz. Kız öğrenci yurt binamıza erkek misafir girişi kesinlikle yasaktır. Şirketimiz ve işletmelerimiz; herhani bir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet veya cemaate bağlı değildir.

VİZYONUMUZ

Yılların deneyimi ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek öğrencilerine güvenilir yüksek kaliteli hizmetleri prensip edinmek. Öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yaşam alanını benimsemek.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin taleplerini taahüüt edilfiği şekilde karşılamaki öğrencilerimizin evlerindeki güvenli ortamı aratmamak. Sunulan hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak. Dinamik modern çalışma ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı sağlamak.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu