Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Minipedia Kreş ve Anaokulu

İzlenme: 13702 Kez
Minipedia Kreş ve Anaokulu
Adres: Onbin konutlar, Yavuzselim mah. üncüler sok. Şah villaları no:9 MALATYA

Telefon: 0422 238 56 16

E-Mail: info@minipediakres.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Minipedia Kreş ve Anaokulu Firmanın Adresi: Onbin konutlar, Yavuzselim mah. üncüler sok. Şah villaları no:9 MALATYA Telefon: 0422 238 56 16 Mail Adresi: info@minipediakres.comFirmanın İşletme Türü: Şahıs FirmasıYıllık Cirosu: 250,000 TL ve altıÇalışan Sayısı: 5 - 10 KişiKategori: Eğitim - Ana Okulları ve Kreşler

Minipedia Kreş ve Anaokulu olarak Malatya'da okul öncesinde, gelişmekte olan çocuk zekasını kalıcı ve çarpıcı bir eğitimle donatarak, oyun yoluyla hayata hazırlama çabası içerisindeyiz. Verdiğimiz eğitimle, temizliğimizle ve sıcak ortamımızla, en iyi olduğumuza inanıyoruz.

Anaokulumuzun geniş, ferah, aydınlık sınıfları çocuklar için özel olarak düzenlenmiştir. Anaokulumuzda her yaş grubu için ayrı sınıflarımız bulunmaktadır. inamız büyük olduğu için sınıflarımız da oldukça geniştir, tüm sınıflarımız dış cepheye bakar ve güneş ışığı aldığı için aydınlık ve ferahtır. Sınıf içi çocukların ilgi alanlarına göre düzenlenmiştir.

Çocuklarımıza dengeli ve doğru beslenme, kendi kendine yiyebilme alışkanlığı kazandırılabilmesi hedeflerimiz arasındadır. Bu yüzden özellikle yemek malzemesi konusunda çok titiz davranıyoruz. Bu yüzden siparişlerimizi özel olarak veriyoruz. Bu yüzden kreşimizde kullanılan meyve ve sebzeler tamamen organiktir. Organik olmayan hiçbir meyve ve sebzeyi kullanmıyoruz.

Çocuklarımızı okula problemsiz ve güvenli bir şekilde gidip gelebilmesi için servis yönetmeliğine uygun anlaşmalı, Malatyanın tüm semtlerine sabah akşam okul servisimiz mevcuttur. Servislerde çocuklarımıza servisin bir öğretmenimiz rehberlik yapmaktadır. Bu şekilde öğrencilerimizin daha rahat ve problemsiz yolculuk yapmaları sağlanmaktadır.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
misafir kişi
misafir kişi | 21.12.2013
güzel bir okul ama az kişilik yeri var peki acaba eğitimi nasıl?onun yanında her yer siyah çocukların içi kararır
eda
eda | 19.12.2013
yeterince bilgi yok
nermin özdemir
nermin özdemir | 29.09.2012
çok begendim.mutlaka gelip gezmek istiyorum.
Google QR Kodu