Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı

İzlenme: 2427 Kez
Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı
Adres: Özalper Mah. Ankara Cad. İstasyon Virajı Yeşilyurt / Malatya

Telefon: 0 422 211 44 44


Firma Hakkında

Firmanın Adı: Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı Firmanın Adresi: Özalper Mah. Ankara Cad. İstasyon Virajı Yeşilyurt / Malatya Telefon: 0 422 211 44 44 Firmanın İşletme Türü: Şahıs FirmasıYıllık Cirosu: 500,000 TL - 1 Milyon TLÇalışan Sayısı: 51 - 100 KişiKategori: Turizm ve Konaklama - Oteller ve Moteller

1992 yılında hizmet sunmaya başlayan Altın Kayısı Oteli 2009 yılında EGM Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından mimari projeleri tamamen yenilenerek ve ilave mekanlarla Kasım 2012 tarihinde Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı Oteli olarak işletmeye açılmıştır.

Otelimiz modern, şık ve konforlu odaları, Gün ışığı alan ve en son teknoloji ile donanımlı toplantı salonları, sağlık merkezi uygulamaları ve diğer tüm bölümleri ile misafirler tarafından ihtiyaç duyulabilecek her konfor tasarlanmıştır.

Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı Oteli, Misafirlerin beklentisi olan zamanında ve güzel sunumlu hizmetleri, güler yüzlü ve eğitimli personelleri, kaliteli ve özel alanları ile Uluslararası marka otelin standartlarını taşımaktadır.

Ayrıca, iş çevresine ve merkeze olan yakın konumu sebebiyle öncelikli tercih edilecek yegane uluslararası marka otelidir.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
Google QR Kodu