Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Real Pizza

İzlenme: 6046 Kez
Real Pizza
Adres: İnönü Üniversitesi Mevhibe Hanım Öğrenci Yurdu Altı

Telefon: 0 532 660 30 83

E-Mail: sube@realpizza.com.tr

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Real Pizza Firmanın Adresi: İnönü Üniversitesi Mevhibe Hanım Öğrenci Yurdu Altı Telefon: 0 532 660 30 83 Mail Adresi: sube@realpizza.com.trFirmanın İşletme Türü: Anonim ŞirketiYıllık Cirosu: 250,000 TL ve altıÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Restoran, Kafeterya, Lokanta - Lokantalar

Real Pizza 2004 yılından bu yana Malatyada pizza sektöründe adından söz ettiren, 2010 yılında Pizza Real markası ile Malatya halkına sınırsız hizmet sunan..

Real Pizza 2009 yılında Malatya'da açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayan yerel bir marka olan Pizza Real, geçen 2 yıllık süreçte kendisine ait , Malatya ilindeki şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Ana ilkesini “Müşteri Memnuniyeti Herşeyden Önce Gelir” olarak belirleyen Pizza Real, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
yasemin nazlı
yasemin nazlı | 09.03.2014
damak zevkimize hitap eden real pizzaya sonsuz teşekkürler. malatyanın lezzet yelpazesine katkıda bulunan hizmet sunan başarı markasına başarılar diliyorum kaliteli sunumlar real pizza.
Google QR Kodu