Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Royal Gold Residence

İzlenme: 16166 Kez
Royal Gold Residence
Adres: Tecde Mahallesi Kayalık 9. Sokak No :6 Merkez / MALATYA

Telefon: 0 422 325 22 69

E-Mail: info@royalresidencemalatya.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Royal Gold Residence Firmanın Adresi: Tecde Mahallesi Kayalık 9. Sokak No :6 Merkez / MALATYA Telefon: 0 422 325 22 69 Mail Adresi: info@royalresidencemalatya.comFirma Kuruluş Yılı: 1999Firmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 500,000 TL - 1 Milyon TLÇalışan Sayısı: 11 - 50 KişiKategori: Emlak - İnşaat Projeleri

Royal RESIDENCE ile, doğal yaşam alanları, sağlam evler ve hepsinden önemlisi güvenli bir ortam, kısacası yaşamak için mekanlar inşaa ediyoruz. Konforunuzu en üst seviyede tutan Royal RESIDENCE konutları yarınlara güvenle bakmanızı sağlıyor.

Manzara iç açmalı diyenlerdenseniz, birde dünyaya bizim penceremizden bakın. Royal RESIDENCE şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak yaşarken keyif alacağınız bir hayat tarzı size sunuyor.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
asiye zengin
asiye zengin | 01.04.2014
konforumuzu en üst seviyede tutan royal resıdence evlerinde oturanlara sordum çok memnunlar. tıpkı kral dairesi gibi diyorlar yarınlara güvenle bakmamızı sağlayan siz emeği geçenlere çok teşekkürler proje mimarıda eseri ortaya koyanda müthiş bravo.
Google QR Kodu