Malatya Orduzu Manzara
Kuşlar

Sarıtepe İnşaat Evonda Konutları

İzlenme: 10471 Kez
Sarıtepe İnşaat Evonda Konutları
Adres: Şeyhbayram Mah. Hacıbektaşi Veli Cad. 5. Sokak no:11 MALATYA

Telefon: 0 422 324 33 99

E-Mail: info@saritepeinsaat.com

360 Sanal Tur

Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Firma Hakkında

Firmanın Adı: Sarıtepe İnşaat Evonda Konutları Firmanın Adresi: Şeyhbayram Mah. Hacıbektaşi Veli Cad. 5. Sokak no:11 MALATYA Telefon: 0 422 324 33 99 Mail Adresi: info@saritepeinsaat.comFirmanın İşletme Türü: Limited ŞirketiYıllık Cirosu: 500,000 TL - 1 Milyon TLÇalışan Sayısı: 51 - 100 KişiKategori: Emlak - İnşaat Projeleri

Sarıtepe İnşaat EVONDA projesinde keyifli bir atmosfer sizleri bekliyor. Biliyoruz ki hayat evinizle güzelleşecek…

Nitelik, konfor ve kalitenin aynı anda sunulduğu her metrekaresi tabiatla değerlendirilmiş, hayatına değer veren herkesin hayır diyemeyeceği tek yer… Görkemli yaratıcılığı ve hayata kattığı eşsiz konfor sayesinde, kaliteli yaşam anlayışı hayatınıza taşınıyor.

Bir hayatınız olacak, bambaşka bir hayat… Çünkü biz size yemyeşil ve tertemiz bir çevreye yeni bir hayat anlayışına ve o hayatı yaşamaya çağırıyoruz. Biz yaşadığımız alana dokunman isteriz. Bu projede en çok hoşunuza gidecek şey doğallık ve rahatlıktır.

Google Map Adres Tarifi

Yorumlar
İsim:

Yorum:


Güvenlik Kodu:
güvenlik kodu
veda ateş
veda ateş | 28.03.2014
sarıtepe evleri tam hayal ettiğimiz gibi görkemli muhteşem cennet evleri gibi aklımızı alıyor. bakınca gözlerimizi kamaştırıyor Allah herkese de böyle evlerde oturmayı nasip etsin amin.
Google QR Kodu